Якість та точність посіву – настільки ж важливий фактор вдалого врожаю, як і погодні умови, і сучасні технології обробки та підготовки ґрунту, і якість посівного матеріалу та добрив.

Що таке якісний посів?
Це висів заданої кількості насіння на одиницю площі, рівномірний розподіл насінин та заробка насінини на задану глибину.

На сьогодні більшість господарств вже має сучасні сівалки точного висіву для технічних культур (кукурудза, соняшник, соя тощо), але чи завжди забезпечується якісний посів ? Нажаль ні й виявити це можна лише після появи сходів.

Але все змінюється! Неякісний посів та відсутність контролю якості – це вже в минулому. Сівалка, яка прослужила Вам не один рік може сіяти так само точно та якісно, а в деяких випадках й краще, ніж надсучасні сівалки з купою електроніки, гідравліки, пневматики, які відповідно коштують значних коштів. Для цього Вам потрібно вжити деяких заходів по модернізації та вдосконаленні Вашої сівалки.

Приватне підприємство «ДІОЛ АГРО» пропонує комплекс заходів та продуктів для якісного посіву технічних культур будь-яких фракцій (розмірів) сівалками точного висіву:

1) Для початку пропонуємо провести огляд сівалки та тестування вісівних апаратів на стенді MeterMAX Ultra компанії PRECISION PLANTING, для виявлення причин неякісного посіву;

2) Потім - провести модернізацію та вдосконалення Вашої сівалки (без заміни на нову) інноваційними продуктами компанії PRECISION PLANTING, що забезпечать точність висіву насіння будь-яких фракцій до 95-98%!!! (до речі, як показало тестування висівних апаратів наших замовників, найбільші труднощі виникають при посіві соняшника; в залежності від типу висівного апарату та його технічного стану «оригінальні» висівні апарати до модернізації сівалок мали точність висіву 70-90%)

Ваші переваги після модернізації:

  • мінімізація кількості «пропусків» та «двійників» (точність висіву зростає до 95-98%)
  • заощадження на перевитратах посівного матеріалу
  • підвищення урожайності (до 10-15%)
  • контроль якісті посіву на кожному метрі Ваших площ (навіть on-line)

ВАША «СТАРА» СІВАЛКА ВМІЄ СІЯТИ!
І МИ МОЖЕМО ЦЕ ВАМ ДОВЕСТИ!